Apsaugos ir Higienos prekės

Apsaugos priemonės – tai priemonės, kurios būna įvairių dydžių, nuo mažiausių ausų kamštukų iki vienkartnių, ir ne tik, apsiaustų. Šiomis dienomis apsaugos priemonės yra naudojamos kiekvieną dieną, ir ne tik darbinėje aplinkoje. Jūsų atsakomybė yra pasirūpinti savo sveikata.

 

Vienkartinės, apsauginės veido kaukės

ir respiratoriai

Vienkartinės, apsauginės veido kaukės 

Kaukės medžiaga pagaminta iš 33,3% neaustinio audinio, 66,7% medvilnė su šilumos izoliacija. Spalva – išorinė kaukės dalis yra mėlyna, o vidinė kaukės dalis yra baltai melsva. Dydis šios kaukės yra 175 mm X 95mm. Vienoje dėžutėje yra 50 vnt. Patrtina ją naudoti neilgiau, kaip 3 valandas. Minimalus pirkimo kiekis – 10 vnt.

 

Respiratoriai FFP3/N95 (veido kaukės)
Mes Jums siūlome veido kaukes, 5 sluoksnių, FFP3/N95 modelio. Tai respiratoriai, kurie apsaugo nuo kietųjų dalelių. Šios N95 kaukės yra sukurtos naudojant dvigubo sluoksnio sulyginamąjį filtrą – 3D. Respiratoriuje yra aliuminė vielutė, kurios pagalba patogiai galite pristaikyti prie savo nosies, bei veido.
Kaukės FFP3/N95 savybės:
– Minkšta ir patogi;
– Dvigubai suvynioti audiniai;
– Patogi nešioti;
– Lengvas įkvėpimas, bei kvėpavimas;
– Nedirgina odos.
Maksimaliai apsaugotos kaukės nuo išorinio sąlyčio, pakuotėje esančios kaukės yra vakuumuotos.
Pakuotėje yra 10 vnt.

 

HDPE vienkartinės skaidrios pirštinės
Aukštos kokybės, HDPE vienkartinės skaidrios pirštinės. Apsaugo rankas bei rankų odą nuo išorinių veiksnių. Dažniausiai naudojamos maisto gamyboje, medicinoje ir šiomis dienomis, jos naudojomos praktiškai visur. Viename pakelyje yra 100 vnt. Pirštinės yra lengvos ir patogios, tinkančios visų tipų odai, t.y. nesukelia alergijos. Pas mus šiuo metu yra L dydžio.

Teirautis Kainos